Operátor LC-MS proteomika

OMICS Servisní oddělení hmotnostní spektrometrie Přírodovědecké fakulty UK při centru BIOCEV přijme operátora LC-MS. Naše pracoviště je jednou z nejlépe vybavených laboratoří v ČR a zajištuje proteomická měření pro řadu akademických i soukromých institucí v rámci ČR i v zahraničí. Za dobu existence byla naše měření použita ve více než 150 vědeckých publikacích. Operátor pomáhá uživatelům s plánováním experimentu, zajišťuje průběh přípravy vzorků, jejich LC-MS analýzu, vyhodnocuje data a odevzdává je uživateli. Zároveň odpovídá za chod a údržbu LC-MS systémů. Zasvětíme Vás do celého procesu proteomického měření a poskytneme Vám prostor pro další rozvoj Vašich schopností. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • Proteomická LC-MS analýza – sběr dat, jejich vyhodnocování a odevzdávání
  • Konzultace experimentálního designu s uživateli servisní laboratoře, odborná podpora uživatelů v oblasti proteomiky
  • Údržba přístrojů a vývoj nových metod
  • Podíl na denním chodu laboratoře

Požadavky

  • Magisterské nebo PhD. vzdělání přírodovědného směru – chemie, biochemie, biologie
  • Praktické zkušenosti s kapalinovou chromatografií výhodou
  • Zkušenosti s hmotnostní spektrometrií a proteomikou výhodou
  • Samostatný a odpovědný přístup, pečlivost, dobrá schopnost komunikace a organizace
  • Znalost AJ

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve špičkově vybavené (Thermo Orbitrap Fusion, Thermo Orbitrap Ascend) a stále se rozvíjející laboratoři
  • Možnost rozšiřování odborných znalostí a dovedností (školení, konference)
  • Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • 5 týdnů dovolené
  • Plný úvazek a zázemí stabilní instituce
  • Zaměstnanecké benefity UK – Multisport karta, příspěvek na stravu

Místo

Místo výkonu práce: výzkumné centrum BIOCEV, Vestec u Prahy.

Životopis a motivační dopis zašlete na pavel.talacko@natur.cuni.cz do 15. 9. 2024.

Uzávěrka: 15.09.2024

Kontakt
Mgr. Pavel Talacko
+420325873925
pavel.talacko@natur.cuni.cz